Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












Price range: €1.82 through €5.29












Style 2:



Style 3 :
Properties
Movement: quartz movement
Case material: alloy
Strap material: leather
Table buckle type: needle buckle
Specifications:
Watch length: 245MM
Band width: 20MM;
Dial thickness: 9.5MM;
Dial diameter: 40MM;
Weight: 36G




Style 4 :

Style 5 :
watch reloj mujer watch for women reloj часы женские наручные women watch relógio feminino relogio feminino dresses for women 2024 relógio montre femmes montre relojes relogio fashion quartz wristwatches reloj de mujer watches 시계 zegarek damski часы watch for women free shiping ladies watch luxury wrist watches for women montre femme reloj mujer elegante montre femme luxe de marque relojes para mujer montres femmes woman watch relogio feminino a prova de agua


































| Weight | 0.022 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Brand Name | MOONBIFFY |
| Band Material Type | Leather |
| Display Type | Roman Numeral |
| High-concerned chemical | None |
| Feature | None |
| Movement origin | CN (Origin) |
| Band Length | 23.5 |
| Clasp Type | Buckle |
| Origin | Mainland China |
| Movement | Quartz |
| Water Resistance Depth | No Waterproof |
| Case Material | Alloy |
| Case Thickness | 10 |
| Boxes & Cases Material | No package |
| Model Number | Men's Watches |
| Band Width | 20 to 24 mm |
| Dial Diameter | 40 to 44 mm |
| Certification | NONE |
| Case Shape | Round |
| Dial Window Material Type | Hardlex |
| Item Type | Quartz Wristwatches |
| style | fashion, casual |
| occassions | daily, gift, birthday, holiday |
| feature1 | reloj hombre |
| feature2 | reloj |
| feature3 | relogios masculino |
| feature4 | relojes para hombres |
| feature5 | montre homme |
| feature6 | reloj hombre lujo alta gama |
| feature7 | fashion quartz wristwatches |
| feature8 | erkek kol saati |
| feature9 | erkek saat |
Reviews
There are no reviews yet.