Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












Price range: €1.47 through €2.75


















| Weight | 0.025 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 10 × 10 × 10 in |
| Brand Name | NONE |
| Bracelets Type | Chain & Link Bracelets |
| Main Stone | NONE |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | No |
| Item Weight | 15g |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Silver |
| Gender | Unisex |
| Occasion | Party |
| Fine or Fashion | Fine |
| Style | TRENDY |
| Item Type | Bracelets |
| is_customized | No |
| Shapepattern | Geometric |
| Feature 01 | 925 original bracelet |
| Feature 02 | 925 Sterling Silver Bracelet |
| Feature 03 | Lucky Beads Ball Bracelet |
| Feature 04 | luxury charm bracelet |
| Feature 05 | bracelet for women |
| Feature 06 | Multi layered bracelet |
| Feature 07 | Women bracelet |
| Feature 08 | luxury fashion sterling silver bracelet |
| Feature 09 | 925 silver womens bracelets |
| Feature 10 | the ball 925 bracelet |
| Feature 11 | Adjustable Bracelet |
| Feature 12 | jewelry for woman |
| Feature 13 | 925 silver jewelry original |
| Feature 14 | 925 silver ball bracelet |
| Feature 15 | Exquisite jewelry |
| Feature 16 | Designer Bracelets |
| Feature 17 | Chain Bracelet |
| Feature 18 | Party Wedding Jewelry |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.