Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM
Address
304 North Cardinal
St. Dorchester Center, MA 02124
Work Hours
Monday to Friday: 7AM - 7PM
Weekend: 10AM - 5PM












Price range: €1.68 through €2.67






| Weight | 0.020 lbs |
|---|---|
| Dimensions | 20 × 10 × 2 in |
| Brand Name | NONE |
| Bracelets Type | Charm Bracelets |
| Main Stone | CRYSTAL |
| Certificate Type | Third Party Appraisal |
| Origin | Mainland China |
| Certificate | No |
| Item Weight | 5g |
| High-concerned chemical | None |
| Metals Type | Silver Gold-Plated |
| Gender | Women |
| Occasion | Anniversary |
| Fine or Fashion | Fine |
| Style | TRENDY |
| Item Type | Bracelets |
| Side Stone | CRYSTAL |
| is_customized | No |
| Shapepattern | Star |
| Model Number | Bracelets |
| Feature 01 | bracelet silver 925 for women |
| Feature 02 | beautiful women bracelet 925 |
| Feature 03 | bracelet for women |
| Feature 04 | Women bracelet |
| Feature 05 | Zircon Bracelets |
| Feature 06 | 925 Sterling Silver Bracelet |
| Feature 07 | 925 silver womens bracelets |
| Feature 08 | 925 silver jewelry |
| Feature 09 | Star Moon Bracelet |
| Feature 10 | Party Wedding Jewelry |
| Feature 11 | jewelry for woman |
| Feature 12 | beautiful jewelery |
| Choice | yes |
| semi_Choice | yes |
Reviews
There are no reviews yet.